money gift

Jakie promocje i bonusy zapewniają bukmacherzy?

Legalni bukmacherzy w Polsce chcąc zachęcić do siebie nowych graczy,
proponują im często atrakcyjne promocje i bonusy. Specjalnie sprawdzamy, o jakie prezenty
chodzi.

Już od wielu lat firmy bukmacherskie przyciągają do siebie nowych graczy w szczególności ciekawymi promocjami na start. Takie bonusy powitalne są w stanie sprawić, że na początek swej przygody u danego bukmachera zyskamy mniej lub więcej środków bonusowych. Postanowiliśmy przybliżyć nieco laikom, czym są tego typu bonusy u bukmacherów.

Czym są bonusy bukmacherskie?

Prezentowane przez nas bonusy bukmacherskie to forma gratyfikacji, w szczególności dla nowych klientów. Są to po prostu nagrody, które otrzymują użytkownicy bukmachera za spełnienie warunków promocyjnych. Zazwyczaj większość takich promocji i bonusów przewidziana jest wyłącznie dla nowych graczy. Dzięki założeniu konta można zyskać szansę na bonus bez depozytu bądź też związany z naszą pierwszą wpłatą. Bonus ma jedno podstawowe zadanie – przyciągnąć do bukmachera nowych klientów. W związku z tym firmy na polskim rynku prześcigają się w tym, kto swym klientom zapewni więcej na start. Nie da się ukryć, że im wyższa kwota maksymalna do uzyskania od bukmachera, tym jego bonus powitalny wydaje się dla nowicjuszy atrakcyjniejszy. Zdobycie jednak dodatkowych 500, 1000 czy 1500 PLN na start wymaga zazwyczaj wpłaty identycznej kwoty. Warto także wiedzieć, że wszelkie akcje promocyjne przeznaczone są dla nowych bądź stałych graczy.

Bonusy dla nowych graczy

Bonusy i promocje przygotowane z myślą o nowych graczach powszechnie dzieli się na te z
depozytem i bez konieczności pierwszej wpłaty.

  • Bonusy bez depozytu: jest to specjalny rodzaj promocji, gdzie zadaniem gracza jest jedynie zarejestrowanie swego konta u legalnego bukmachera. Za samo założenie kontra gracz może zyskać małe, choć ciekawe bonifikaty. Najczęściej jest to freebet, czyli zakład bez ryzyka. Polega on na tym, że ze strony bukmachera otrzymujemy przykładowo 25 PLN na swój pierwszy kupon. Musi być on jednak w całości postawiony na wybrany mecz, ligę bądź zawierać tylko wydarzenia z minimalnym kursem wybranym przez samego bukmachera. Inną opcją bez depozytu jest doładowanie konta wybraną sumą, którą możemy wykorzystać dowolnie na wybrane mecze z oferty.
  • Bonusy z depozytem: oferta powitalna związana z pierwszą bądź kilkoma pierwszymi wpłatami na konto jest jednak o wiele popularniejsza. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie u bukmachera swej pierwszej wpłaty za minimalną kwotę uwzględnioną w regulaminie. Wysokość bonusu uzależniona jest od samego bukmachera. Jedne firmy zapewniają +50%, inne +100% bądź nawet +200% procent więcej od kwoty wpłaty. Oczywiście obowiązuje zarówno minimalny jak i maksymalny zakres pieniędzy, które dodatkowo otrzymamy od bukmachera. Średnio legalni bukmacherzy są w stanie zapewnić między 500 a 1000 PLN, choć zdarzają się od tego wyjątki. Bywa również tak, że bukmacherzy dodatkowo gwarantują klientom zakład bez ryzyka.

Promocje i bonusy dla stałych graczy

Naszym zdaniem równie istotne są wszelkie akcje promocyjne skierowane do stałych użytkowników. Można przecież na start zachęcić wielu graczy atrakcyjnymi bonusami od depozytu, jednak trudniej jest zatrzymać ich na dłuższy czas u siebie. Dlatego też cenimy sobie, jeśli bukmacher ma w swej ofercie również coś interesującego dla stałych graczy. Na co można zatem liczyć?

  • Bonus od depozytu: również i w przypadku takich promocji zdarzają się dosyć często bonusy od kwot, które wpłacamy na nasze konto. Z reguły jednak bukmacherzy ustalają sobie, że bonus zgarnąć można tylko w czasie weekendu bądź w wybranym dniu tygodnia. Bonusowe pieniądze do zainkasowania są raczej niższe od powitalnych, jednak mimo to zawsze można zdobyć dodatkową gotówkę na grę.
  • Więcej z akumulacyjnych: jest to popularna promocja, gdzie wraz z liczbą postawionych zdarzeń na kuponie akumulacyjnym, wzrasta procentowy dodatek od bukmachera. Może to być nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt procent więcej od podstawowej wygranej.
  • Happy Hours: u wielu bukmacherów obowiązują specjalne godziny, w których to wygrana z kuponów jest podwyższana o 12 czy 14%. Dzięki temu niwelowany jest podatek, który trzeba zapłacić za każdy kupon.
  • Zakład bez ryzyka: najczęściej ma on postać wybranego meczu z propozycją bukmachera. Jeżeli wynik zakończy się nie po naszej myśli, bukmacher zwraca nam postawioną kwotę.
  • Bezpieczny kupon: na naszym kuponie musi znajdować się 5 bądź 10 wydarzeń. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, bukmacher zwraca nam podstawową stawkę.
  • Poleć przyjaciela: za polecenie nowego gracza, który spełni wymagania regulaminowe, otrzymać możemy kilkadziesiąt złotych na swe konto.
  • Klub lojalnościowy: dzięki obstawianym kuponom możemy zgarnąć na swe konto punkty lojalnościowe. Mogą one podwyższać nasz status członkowski, jak i również mogą być wymieniane na bonusy, darmowe zakłady czy nagrody rzeczowe.

Czytaj regulaminy!

Choć wszystko wydaje się takie proste i atrakcyjne, to jednak informujemy, że większość akcji promocyjnych u bukmacherów objęta jest stosownymi regulaminami. W przypadku bonusów od depozytu środki bonusowe można wypłacić bądź wykorzystać na kolejne kupony dopiero po wykonaniu minimalnego obrotu. Tutaj sprawa nie jest jednoznaczna, albowiem u jednych bukmacherów warunki promocyjne są dosyć trudne do spełnienia, a u innych zaś dosyć łatwe w realizacji. Mowa tu przede wszystkim o kwocie na kupon oraz minimalnym kursie. Zazwyczaj także czas na zrealizowanie bonusu jest ograniczony. Dlatego też przestrzegamy wszystkich nowych klientów, aby dokładnie za każdym razem czytali regulaminy promocji.

Oceń artykuł
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.