Joyful happy man holding banknotes

Zwiększanie wygranych u bukmacherów

W naszym artykule podpowiadamy początkującym graczom, jak mogą
skutecznie zwiększyć swe wygrane w zakładach bukmacherskich.

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie wybrać interesujące nas zdarzenia, kursy, aktywować je na elektronicznym kuponie, a następnie wybrać stawkę za zakład. Dzięki temu od razu wiemy, ile mniej więcej pieniędzy wygramy za postawiony przez siebie kupon. Istnieją jednak takie sytuacje, kiedy możemy mniej lub bardziej zwiększyć wysokość wygranych u bukmacherów. Warto zatem zapoznać się z naszym krótkim poradnikiem.

Korzystaj z bonusów!

Wszelkie bonusy dla nowych i stałych graczy to najprostsza i najbardziej popularna metoda zdobycia dodatkowej gotówki. Legalni bukmacherzy w Polsce chcąc przyciągnąć do siebie nowych graczy bądź zatrzymać na dłużej zarejestrowanych użytkowników, proponują im bonusy od depozytu. Jest to bardzo często spotykana forma nagradzania graczy. Polega ona na tym, że dzięki wpłacie pieniędzy na konto u bukmachera, ten gwarantuje nam dodatkowe doładowanie. Jego wysokość uzależniona jest zarówno od wysokości naszej wpłaty, jak i również samej wartości procentowej doładowania. W wyniku tego można otrzymać +25, 50, 100 czy nawet więcej procent od kwoty wpłaty. Mogą to być wartości kilkuset złotych czy nawet paru tysięcy! Takie promocje bonusowe posiadają zazwyczaj regulamin oraz kryteria, które należy spełnić, aby cieszyć się dodatkową gotówką do wypłaty. Niemniej jednak warunki nie są zbyt rygorystyczne, przez co istnieją spore szanse na zrealizowanie promocji. To znakomita okazja na zwiększenie swych wygranych u bukmacherów, albowiem de facto dostajemy darmową gotówkę od naszego bukmachera. Możemy zatem obstawiać kupony pieniędzmi bonusowymi, które dzięki trafnemu typowaniu zostaną następnie zamienione na kwotę możliwą już do wypłaty z konta. Każda osoba ma zatem szansę na wygranie całkiem dużych pieniędzy bez konieczności wydania własnych środków z konta. Warto przy okazji wspomnieć o ofercie bonusowej bez depozytu. Niektórzy bukmacherzy gwarantują bonus bez konieczności dokonania pierwszej wpłaty środków na konto. W takim wypadku można z ich strony otrzymać mniejszą sumę, rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu złotych na grę bądź też darmowy zakład. To kolejna wyjątkowa szansa na cieszenie się darmową gotówką z wygranych bez własnego wkładu pieniężnego. Także i tutaj należy spełnić warunki promocyjne, jednak przy dobrym typowaniu nie jest to tak trudne.

Zwracaj uwagę na promocje!

Bukmacherzy internetowi regularnie organizują dla swych stałych graczy specjalne akcje promocyjne. Stanowią one kolejną okazję na to, aby zdobyć jeszcze większe wygrane. W szczególności warto na tym polu wspomnieć o dwóch formach: kuponach akumulacyjnych oraz Happy Hours. Kupony akumulacyjne już od wielu lat stanowią najlepszą okazję do wysokich wygranych mniejszym kosztem. Polegają one na tym, że na naszym kuponie znajduje się kilka, kilkanaście wydarzeń. Im więcej wydarzeń umieścimy na kuponie, tym końcowy kurs staje się większy. Wynika to z tego, iż kursy są mnożone przez system. W wyniku tego nawet 5 czy 6 meczów może dać nam końcowy kurs 50.00. Przy niskich stawkach można zatem wygrać całkiem spore pieniądze. To jednak nie wszystko, gdyż sami bukmacherzy zachęcają do korzystania z takich kuponów. Otóż im więcej wydarzeń będziemy mieć na swym e-kuponie, tym więcej dostaniemy od bukmachera. Jest to forma dodatku do kuponu. Posiadanie ponad 10 wydarzeń może się wiązać ze zwiększeniem wygranej o 10 czy 14 procent. Oczywiście wygrane na kuponach akumulacyjnych nie są tak proste do osiągnięcia, jednak mogą przynieść całkiem spore profity. U niektórych bukmacherów przy okazji obowiązują specjalne Happy Hours. Oznaczają one godziny w wybranym dniu tygodnia, kiedy to bukmacher zapewnia dodatek do wygranej, najczęściej 12 czy 14 procent. W wyniku tego, jeśli przykładowo postawimy kupon we wtorek między 15:00 a 17:00, kiedy to obowiązują Happy Hours, to nasza wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera. Jest to o tyle dobra propozycja, iż w pewnym stopniu otrzymujemy zwrot podatku, który musimy zapłacić przy obstawianiu kuponu.

Polecenia i mistrzostwa

Sposobem na dodatkową gotówkę jest również polecanie nowych graczy. Jeśli wyślemy link polecający znajomym, to za każdego z nich, który spełni warunki promocyjne, możemy zyskać między 50 a 100 złotych, w zależności od warunków bukmachera. To jednak nie wszystko, albowiem wielu bukmacherów regularnie organizuje specjalne mistrzostwa typerów, ligi graczy. Polegają one na tym, że za wygrane kupony otrzymuje się specjalne punkty. Na koniec najlepsi gracze mogą otrzymać ze strony bukmachera bonusy, nagrody pieniężne i rzeczowe.

Zwiększanie wygranych u bukmacherów
4.7 (93.33%) oddanych głosów 3
Tagi: Brak tagów

Comments are closed.