Customer service representative

Pomoc dla gracza u bukmachera

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zarówno u bukmachera jak i na innych stronach internetowych można otrzymać fachową pomoc.

Osoby, które rozpoczynają swą przygodę z zakładami bukmacherskimi czasem nie zdają sobie sprawy z faktu, iż mogą zarówno na stronie bukmachera jak i również witrynach związanych z hazardem znaleźć dla siebie wiele przydatnych informacji. Dotyczy to zarówno pomocy technicznej, rozwiązywania problemów, wątpliwości, jak i również wsparcia w obstawianiu zakładów. Prezentujemy zatem informacje, które warto wiedzieć.

BOK u bukmachera

Jednym z wyznaczników dobrego bukmachera jest oferta pomocy, którą świadczy swym aktualnym bądź potencjalnym klientom. Dochodzi przecież do takich sytuacji, kiedy borykamy się w niewyjaśnionym problemem technicznym bądź też mamy po prostu pewne wątpliwości do rozwiana. Dlatego też legalni bukmacherzy w Polsce prowadzą swe biura obsługi klienta. Stanowią one miejsca, w jakich można uzyskać fachową i skuteczną pomoc. Konsultanci pracujący u bukmachera mogą rozwiązywać dla nas problemy z dostępem do konta, odzyskiwać utracone bądź zapomniane hasło, sprawdzać problemy z płatnościami, bonusami czy też kuponami. Przy okazji odpowiadają na zadawane pytania, o ile mają ku temu wiedzę i możliwości. Biuro obsługi klienta może być u bukmachera czynne całodobowo bądź też w wybranych godzinach. W przypadku legalnych bukmacherów w Polsce przeważają sytuacje, kiedy biura otwarte są codziennie między 9/10 a 20/22. Istnieją jednak i firmy, które świadczą całodobową obsługę klienta, co jest przydatne dla osób, które lubią w szczególności obstawiać kupony nocą lub wczesnym rankiem. Możliwości kontaktu z pracownikami bukmachera mamy zazwyczaj kilka. Z reguły udostępniają oni nam live czat, adres mailowy bądź formularz kontaktowy. Z pewnością największym powodzeniem cieszy się czat na żywo. Jest on popularny z tego względu, że połączenie i pomoc ze strony konsultanta można uzyskać już po kilku czy kilkunastu sekundach. Konsultanci szybko i sprawnie odpowiadają na zadawane przez nas pytania. Często czat jest podzielony na działy, przez co można zostać od razu przekierowanym do osoby, która odpowiedzialna jest za problemy techniczne, płatności czy kupony. Formularz kontaktowy czy adres mailowy pozwalają nam na napisanie i wysłanie elektronicznej wiadomości. Tutaj zwykle trzeba dłużej poczekać na wiadomość, jednak czas oczekiwania trwa zwykle do kilku godzin. Warto również wiedzieć, iż u niektórych bukmacherów dostępna jest także i pomoc telefoniczna, która może być najbardziej ceniona przez osoby preferujące najbliższy i najbardziej bezpośredni kontakt z konsultantem.

Dział FAQ

Standardem u bukmacherów jest dział FAQ, gdzie właściciele stron dokładnie opisują najważniejsze aspekty związane z obstawianiem zakładów, korzystaniem z konta. Skrót ten pochodzi z angielskiego Frequently Asked Questions i oznacza zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. U bukmacherów został on rozszerzony o opisanie wielu najistotniejszych czynności, które wykonuje się u bukmachera. Dzięki temu można się z działu FAQ dowiedzieć między innymi: jak założyć konto, jak dokonać pierwszej wpłaty, jakie dostępne są metody wpłaty i wypłaty, limity płatności. Ponadto bukmacher informuje tutaj o regulaminach promocji, pokazuje, jak krok po korku obstawiać kupony, korzystać ze statystyk.

Pomoc dla uzależnionych

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w prawie bukmacherskim, legalni bukmacherzy w Polsce zobowiązani są do posiadania u siebie zakładki zatytułowanej Odpowiedzialna Gra. Jest to miejsce, w jakim można nie tylko znaleźć informacje o szkodliwości wynikającej z nadmiaru hazardu, lecz także i pomoc dla osób uzależnionych. Bukmacherzy pomagają graczom w zakresie ustalenia dziennego czy miesięcznego limitu na grę, jak i również zablokowania konta na wybrany okres. Jest to przydatne, kiedy boimy się o wydanie swych oszczędności, wpadnięcie w długi. Ponadto można w zakładce znaleźć również adresy instytucji, które zajmują się fachową pomocą dla osób uzależnionych od hazardu.

Pomocna wiedza dla gracza

Do tej pory pisaliśmy o rozwiązywaniu problemów czy też pomocy dla graczy uzależnionych od hazardu. Tymczasem u bukmacherów można liczyć na całkiem sporo pomocy związanej z samym obstawianiem spotkań czy wydarzeń sportowych. Mowa tutaj przede wszystkim o centrum statystyk. Dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami statystycznymi każdy z graczy może skorzystać zarówno ze szczegółowych danych przedmeczowych jak i aktualizowanych w trakcie meczu. Na przykładzie piłki nożnej możemy dzięki temu dokładnie sprawdzić obu przeciwników. Jeśli w Premier League zbliża się mecz między Arsenalem Londyn a Manchesterem United, to możemy sprawdzić aktualną formę zespołów: ich ostatnie spotkania, zmieniającą się pozycję w tabeli. Ponadto możemy zobaczyć bezpośredni bilans pojedynków między obiema drużynami, kto w danym zespole zdobywa najwięcej bramek, otrzymuje żółtych czy czerwonych kartek, ma najwięcej asyst. Takie statystyki są niezwykle pomocne, gdyż mogą niejednej osobie pozwolić na trafne wytypowanie wyniku. Z kolei statystyki live centre przydatne są w meczach na żywo. Dzięki nim można sprawdzić, kto w aktualnie toczonym meczu przeważa, ma więcej sytuacji.

Wsparcie w typowaniu

Na koniec warto wspomnieć o tym, że zarówno mniej jak i bardziej doświadczeni gracze mogą korzystać z pomocy w typowaniu. U niektórych bukmacherów dostępny jest specjalny czat dla klientów, którzy mogą się na nim wymieniać swymi typami, prosić o radę w typowaniu. Dzięki temu być może otrzymamy cenne wskazówki do swego kuponu. Na wielu stronach internetowych o tematyce bukmacherskiej z kolei można znaleźć obszerne działy dotyczące typowania. Polecane są w szczególności fora, gdzie gracze prezentują swe gotowe kupony. Wielu z nich może wykazać się wysokim wskaźnikiem trafności, przez co prezentowane przez nich typy o wiele częściej sprawdzają się niż u innych osób. Być może warto skorzystać z ich pomocy bądź też sprawdzić, czy też nasze własne typy pokrywają się z tymi, które proponują doświadczeni typerzy.

Oceń artykuł
Tagi: Brak tagów

Comments are closed.